Подільський відділ ДРАЦС (ЗАГС) у місті Києві

Подільський відділ ДРАЦС (ЗАГС) Київ

Подільський ДРАЦС м. Києва знають усі, кому випала доля грати весілля на Подолі – у цьому красивому та старовинному районі, поряд із Контрактовою площею та станцією метро Поштова Площа. Втім, для молодят метро не потрібно – тут доречніше виглядатимуть святкові лімузини біля під’їзду старовинної будівлі.

 Адрес: Киев, вулиця Борисоглібська, 6
Телефоны: 066 553 8416
Офіційний сайт: www.facebook.com/podilskyiracs

Графік роботи Укладання шлюбів
 • Вівторок: з 9:00 до 17:45
 • Ср-Пт: з 9:00 до 17:00
 • Суббота с 9:00 до 15:00
 • Перерыв с 13:00 до 13:45
 • дивіться примітку
П’ятниця та Субота с 9:00 до 15:00

Вся інфраструктура для проведення весільних заходів та реєстрацій розташована поряд: за два кроки Контрактова площа, поряд знаходиться Ощадбанк, де можна заплатити за послуги. Врахуйте, що перерва у банку з 14 до 15 години, а у РАГСу – з 13 до 14, так що легко потрапити у двогодинну пробку. З цієї ж причини відгуки Подільського РАГСу сповнені порад про те, що краще реєструватися тут ближче до ранкових годин – “по холодку”, не чекаючи, коли нагрянуть галасливі компанії в 50-100 гостей, і почнеться гармидер.

Приклади відео церемоній в Подільському відділ ДРАЦС (ЗАГС) у місті Києві   ⇒ замовити фтографа и відеографа ⇐
Сповістит о прикладі можливо через почту

Справа в тому, що незважаючи на дружний і згуртований колектив професіоналів РАГСу, очолюваний довгими роками Тамарою Івановою, старій будівлі все рідше вдається вибити кошти на ремонт, а про розширення площ – особливо залу для одружень – можна тільки мріяти. У результаті тут комфортно розміщувати невелику кількість народу, а широко святкувати можна і за стінами організації – у цьому плані з розпорядниками можна домовитися про надання будь-яких видів традиційних весільних послуг.

відділ подільського ДРАЦС (ЗАГС) у м.Київ


Про найважливіший день. Кожна мама починає планувати весілля своєї донечки і збирати посаг чи не з народження. Та й сама дівчинка, дорослішаючи, починає все більше і більше замислюватись і мріяти про весілля. У житті молодого хлопця весілля також відіграє величезну роль – у цей день він остаточно стає чоловіком, покладаючи на себе відповідальність за свою молоду дружину.

Весілля, чи це розкішне торжество з безліччю гостей або скромні посиденьки з близькими родичами, є дуже інтимним моментом, який назавжди об’єднає серця чоловіка та дружини, стане запорукою подальшого подружнього життя. Буденні тривоги та турботи можуть запросто захлеснути молодих людей, змусити їх ненадовго відволіктися один від одного, але день одруження закоханої пари завжди грітиме їх приємними спогадами. Повертаючись подумки в цей день, вони знову переживатимуть ті почуття приємного нетерпіння і величезної любові, які вони відчували в день весілля.

Подільський районний відділ ДРАЦС

Також не слід забувати про користь шлюбу для майбутніх дітей молодих. Адже дитині буде вкрай важливо знати, що її батьки одружилися через велике взаємне кохання, потім запланували дитинку і чекали на її появу. Велика сім’я, в якій у дитини будуть люблячі мама та тато, брати та сестри є запорукою його щасливого майбутнього.

І через багато років, коли подружжя пройде через багато, будуть разом у горі та радості, здоров’ї та хворобі, переживуть моменти удачі та невдачі, виховують спочатку дітей, а потім і онуків, вони зрозуміють, як правильно вони колись вчинили, коли вирішили одружитися законним шлюбом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
ЗАГСы Киева / семейные вопросы
Комментарии: 3
 1. Татьяна

  Подавали заявление в Подольском ЗАГСЕ. Процедуру подачи заявления оформляет молодая сотрудница Ирина. Поведение слегка надменное, даже хамоватое, никогда не пойдет навстречу. Похоже она не понимает, какую ответственную должность занимает и какое впечатление производит на молодоженов. Ведь с неё всё начинается. В целом ЗАГС хороший, остались довольны. Конечно, нуждается в ремонте, ведь здание старенькое. Из минусов – часто не работает электронная система, через которую всё оформляется, так что можно провести в ожидании долгие часы. Комната для росписи маленькая, но приятная. Отдельное спасибо Татьяне, которая проводит церемонию бракосочетания. Очень приятная женщина, с большой любовью и профессионализмом относится к своему делу. Тем, кто проводит выездную церемонию, очень рекомендуем.

 2. Нина

  Возникла острая необходимость получить в Киеве повторное свидетельство о рождении из другого города и апостилировать его. Спасибо сотрудникам Подольского ЗАГСА: помогли , все разъяснили и результат превосходный – первое обращение было вечером во вторник и в субботу утром я получило апостилироанный документ. Все были приветливые и отзывчивые.

  спасибо большое.

 3. Анастасия

  Была с мамой сегодня 10.08.2021 в Подольском загсе по вопросу получения свидетельства смерти дедушки. Зашла мама с этим вопросом к сотруднику загса, после чего девушка проверила, что в архивах есть такой человек и архив находится в Шевченковском загсе и что лучше нам поехать туда, потому что они могут сделать запрос, но ждать нужно будет дней 5. Мы ж собрались и поехали в Шевченковский. И уже сотрудник Шевченковского загса, нам объяснила, что этот вопрос мы могли решить в любом загсе, запрос обрабатывается в течении 15 мин, а не 5 дней…. она даже позвонила в Подольский и сказала, что б больше так не говорили и что б люди по Киеву не ездили…. Прошу сотрудникам Подольского загса делать профессионально свою работу, а не отправлять клиентов ездить по Киеву. И благодарность сотрудникам Шевченковского за детальное разъяснения и быстрого решения вопроса!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: