ЗАГС пгт Бородянка

роспись в ЗАГСе пгт Бородянка

Адрес: 07800, Киевская обл., пгт. Бородянка, ул. Парковая, 2
Телефоны: (04577) 5-22-63
Официальный сайт: смотрите здесь

График и режим работы:
 • Вторник — Среда: 9°°-18°°
 • работа с архивными документами
 • Вых — понедельник, пятница и воскресенье
 • Суббота: 9°°-16:45
 • обед 13-13:45
 • первая среда каждого месяца – санитарный день

Люди рекомендуют приходить по раньше. Каждому человеку уделяют достаточно времени и внимания. ЗАГС расположен в помещение дома культуры.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
ЗАГСы Киева / семейные вопросы
Комментарии: 5
 1. П.Бампер

  Хто видалить цей коментар – того тато негр!
  Люди добри,ви тільки по дивіться на цей графік! Жир !!! В місяць 2 тижні працювати! А секретарка у цому рагсе наче тільки з огорода, від неї напевно доси картоплею смердить. Мо смокче добре. Хто її знає.. підкажіть мені будь ласка, ось це європа? Бачила б європа тую Бородянку..

 2. П.Бампер

  Достаточно времени уделяют)) Конечно))) Шоб тоді казати “ехай на гуй!))) Бо я тупа курка нічого не можу! Просто так сижу тута))) Сало ем”! Свинота!

 3. Павлик

  Приходили в тому році за папірцем однієї в той загс бородянский, це просто слів нема..Сідіт там ця цаца..ні чого не шарить, пику розумну зробила цеглою, каже я вам не можу видати, так як у вас те треба,те треба, дивилися в законі написано тільки паспорт та код. Коротше, якщо вам туди треба, то ви потрапили міцно! Бородянка та ще той совок, плюс ще ця бюракратія наша, а тут ще й секретар боляче розумна, закони пише … Це край!

 4. Гаврик

  Короче если есть возможность,обходите ту Бородянку стороной! То пгт призрак коммунизма!

 5. С.Козинюк

  У 1962 році при будинку культури на громадських засадах відкрито кімнату-музей В. І. Леніна. До послуг бородянців — дві бібліотеки з фондом, що налічує 55 тис. примірників книжок, будинок піонерів.
  У Бородянці діють 23 первинні партійні організації, які об’єднують 505 комуністів, і 16 первинних комсомольських організацій, які налічують у своїх лавах 550 юнаків і дівчат. Комуністи й комсомольці працюють на всіх ділянках господарської, адміністративної, культурно-виховної роботи, виступають застрільниками, організаторами й керівниками трудящих у змаганні за дострокове виконання п’ятирічних планів розвитку народного господарства.

  Значну господарсько-культурну роботу проводить Бородянська селищна Рада депутатів трудящих, до якої обрано 47 осіб. При селищній Раді працює 8 постійних комісій. (ЗАБУЛИ ВКАЗАТИ) – ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ДОСІ!
  Окрилені ленінською програмою будівництва комунізму, трудящі селища впевнено здійснюють її величні накреслення. Не дивлячись на те, що в 2014 році в ході революції в Україні досягли асоціації з Е.С. А в 2018 безвізового режиму з тією ж Європою. БОРОДЯНКА НЕ ЄВРОПА! Тобто смт. Бородянка це привид комунізму з 1962 року до цих пір совок! (с) С.Козинюк 2018.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: